Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kubafluid/falarenowacji.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205

Warning: The magic method SEIWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kubafluid/falarenowacji.pl/public_html/wp-content/plugins/search-engine-insights/seiwp.php on line 75
Nowy członek inicjatywy Fali Renowacji – firma Daikin działa z nami! – Fala renowacji

Z przyjemnością informujemy, że z końcem kwietnia 2022 r. do działań na rzecz promowania kompleksowej modernizacji energetycznej budynków w ramach Fali Renowacji dołączyła kolejna firma, tym razem z rynku HVAC-R. Nasz nowy członek, DAIKIN, sprzedaje w Polsce szeroką gamę produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła i systemów chłodniczych, zarówno dla zastosowań rezydencjalnych jak i komercyjnych.

Tomasz Dobryniewski, Dyrektor Zarządzający Daikin Airoconditioning Poland Sp. z o.o. tak tłumaczy dlaczego zdecydował się działać aktywnie razem z nami:

Dołączając do Fali Renowacji chcemy uczestniczyć w tworzeniu praktycznych rozwiązań w Polsce, ponieważ widzimy stojące za tym wymierne korzyści dla społeczeństwa, środowiska i biznesu.

Więcej w zakładce.