Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kubafluid/falarenowacji.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205

Warning: The magic method SEIWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kubafluid/falarenowacji.pl/public_html/wp-content/plugins/search-engine-insights/seiwp.php on line 75
Nowy członek Fali Renowacji – firma Sto działa z nami! – Fala renowacji

Z przyjemnością informujemy, że na początku września 2022 r. do działań na rzecz promowania kompleksowej modernizacji energetycznej budynków w ramach Fali Renowacji dołączyła kolejna firma Sto, lider technologii w zrównoważonym projektowaniu przestrzeni życiowej dostosowanej do ludzkich potrzeb.

Nasz nowy członek, firma Sto odpowiada m.in. za produkcję, sprzedaż, doradztwo techniczne i serwis w zakresie systemów ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej a także za elewacje podwieszane czy oryginalny system izolacji stropów garażowych, tynki i farby elewacyjne i do wnętrz, powłoki dekoracyjne (sufitowe i ścienne). Jednym z kierunków działalności są także systemy i i produkty do renowacji starych budynków.

Dla Firmy Sto stała obecność blisko klienta, doradców handlowych, technicznych i mistrzów wdrożeniowych to ważny element komunikacji, która składa się na filozofię firmy streszczoną w dwóch słowa „Budować świadomie”.

Cieszymy się na wspólne działania, w większym gronie, już 9 firm.