Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kubafluid/falarenowacji.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205

Warning: The magic method SEIWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kubafluid/falarenowacji.pl/public_html/wp-content/plugins/search-engine-insights/seiwp.php on line 75
Nowy członek Fali Renowacji w 2023 – VELUX. – Fala renowacji

Miło nam poinformować, że na początku listopada 2023 r. do działań na rzecz promowania kompleksowej modernizacji energetycznej budynków w ramach Fali Renowacji dołączyła kolejna firma –  VELUX.

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta Firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

Dlaczego VELUX dołączył do Fali Renowacji – oddajmy głos, Przemysławowi Pokorskiemu, Dyrektorowi Rynku w VELUX Polska:

Transformacja sektora budynkowego to wyzwanie nie tylko gospodarcze, ale również w dużej mierze społeczne. Bez wątpienia jest niezbędna, ale musi być przeprowadzona w sposób uzasadniony ekonomicznie i przede wszystkim sprawiedliwy społecznie tak, aby zapobiec wzrostowi problemu ubóstwa energetycznego. Rozpoczęcie tej drogi od ograniczenia strat energii i optymalizacji jej zużycia jest gwarantem powodzenia. Nie możemy przy tym zapominać również o jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń, odpowiednim doświetleniu użytkowanych przestrzeni i komforcie. Spędzamy w budynkach 90% naszego czasu, zadbajmy zatem wspólnie, aby były to zdrowe domy.

Dołączenie VELUX do Stowarzyszenia Fala Renowacji oznacza, że w 2023 r. działamy wspólnie na rzecz promowania kompleksowej modernizacji energetycznej w 11 Firm.